Der opstod en fejl - prøv evt. igen.
Tak for din interesse. Vi vender tilbage!

Kontakt os ved at udfylde nedenstående formular.

Varenr.
EAN
Vare
Type
Attenuator 10dB SM LC Fem./Male
Varenr.79.84.007.863
EAN5703472496085
Type100478-0
79.84.007.863
5703472496085 
Attenuator 10dB SM LC Fem./Male
100478-0 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 20
79.84.007.863
Attenuator 2dB SM LC Fem./Male
Varenr.79.84.007.876
EAN5703472496092
Type100478-2
79.84.007.876
5703472496092 
Attenuator 2dB SM LC Fem./Male
100478-2 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 20
79.84.007.876
Attenuator 7dB SM LC Fem./Male
Varenr.79.84.007.889
EAN5703472496108
Type100478-7
79.84.007.889
5703472496108 
Attenuator 7dB SM LC Fem./Male
100478-7 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 19
79.84.007.889
SFP 1.25 Gbps GEth. 1310nm SM 11dB 10km
Varenr.79.84.002.554
EAN5703472490762
TypeOFI-J4859C
79.84.002.554
5703472490762 
SFP 1.25 Gbps GEth. 1310nm SM 11dB 10km
OFI-J4859C 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 18
79.84.002.554
SFP1.25 Gbps GigaEth.850nm MM 8.5dB 550m
Varenr.79.84.002.499
EAN5703472490700
TypeOFI-GLC-SX-MMD
79.84.002.499
5703472490700 
SFP1.25 Gbps GigaEth.850nm MM 8.5dB 550m
OFI-GLC-SX-MMD 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 16
79.84.002.499
10G SFP+ LC SR 850 nm 300m HP Comp.
Varenr.79.84.002.923
EAN5703472491141
TypeSFI-J9150A
79.84.002.923
5703472491141 
10G SFP+ LC SR 850 nm 300m HP Comp.
SFI-J9150A 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 15
79.84.002.923
SFP 1.25 Gbps GEth. 850nm MM 8,5dB 550m
Varenr.79.84.002.541
EAN5703472490755
TypeOFI-J4858C
79.84.002.541
5703472490755 
SFP 1.25 Gbps GEth. 850nm MM 8,5dB 550m
OFI-J4858C 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 10
79.84.002.541
SFP 1.25 Gbps GigaEth.1260nm SM 11dB
Varenr.79.84.002.583
EAN5703472490793
TypeOFI-GLC-LH-SMD
79.84.002.583
5703472490793 
SFP 1.25 Gbps GigaEth.1260nm SM 11dB
OFI-GLC-LH-SMD 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 9
79.84.002.583
SFP MM 1,25 & 1.062Gbps 850nm LC
Varenr.79.84.008.749
EAN5703472496962
TypeMS100200D
79.84.008.749
5703472496962 
SFP MM 1,25 & 1.062Gbps 850nm LC
MS100200D 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 3
79.84.008.749
SFP 155 Mbps Fast Ethernet 1260nm MM 8dB
Varenr.79.84.002.596
EAN5703472490809
TypeOFI-GLC-FE-100FX
79.84.002.596
5703472490809 
SFP 155 Mbps Fast Ethernet 1260nm MM 8dB
OFI-GLC-FE-100FX 
 På lager

Aktuelt antal på lager: 2
79.84.002.596
SFP SM LC, Tx:1310nm, Rx:1550nm, 11dB
Varenr.79.84.010.698
EAN5703472532851
TypeMS100221DXA
79.84.010.698
5703472532851 
SFP SM LC, Tx:1310nm, Rx:1550nm, 11dB
MS100221DXA 
 Ikke på lager79.84.010.698
SFP SM LC, Tx:1310nm, Rx:1550nm, 11dB
Varenr.79.84.008.781
EAN5703472497006
TypeMS100221DXA-V3
79.84.008.781
5703472497006 
SFP SM LC, Tx:1310nm, Rx:1550nm, 11dB
MS100221DXA-V3 
 Ikke på lager79.84.008.781
SFP Uni. LC, Tx:1550nm, Rx:1310nm, 11dB
Varenr.79.84.008.794
EAN5703472497013
TypeMS104172DB-CIS01
79.84.008.794
5703472497013 
SFP Uni. LC, Tx:1550nm, Rx:1310nm, 11dB
MS104172DB-CIS01 
 Ikke på lager79.84.008.794
Attenuator 5dB SM LC Fem./Male
Varenr.79.84.007.847
EAN5703472496061
Type100479-0
79.84.007.847
5703472496061 
Attenuator 5dB SM LC Fem./Male
100479-0 
 Ikke på lager79.84.007.847
Attenuator 3dB SM LC Fem./Male
Varenr.79.84.007.850
EAN5703472496078
Type100478-3
79.84.007.850
5703472496078 
Attenuator 3dB SM LC Fem./Male
100478-3 
 Ikke på lager79.84.007.850
Attenuator -10dB LC Fem./Male
Varenr.79.84.007.892
EAN5703472496115
Type100482-0
79.84.007.892
5703472496115 
Attenuator -10dB LC Fem./Male
100482-0 
 Ikke på lager79.84.007.892
SFP 1.25Gbp 1550nm 80km SM 24dB LC-con.
Varenr.79.84.002.486
EAN5703472490694
TypeOFI-GLC-ZX-SMD (LC)
79.84.002.486
5703472490694 
SFP 1.25Gbp 1550nm 80km SM 24dB LC-con.
OFI-GLC-ZX-SMD (LC) 
 Ikke på lager79.84.002.486
SFP1.25 Gbps GigaEth.1310nm SM 14dB 20km
Varenr.79.84.002.509
EAN5703472490717
TypeOFI-GLC-LH-SMD-L20
79.84.002.509
5703472490717 
SFP1.25 Gbps GigaEth.1310nm SM 14dB 20km
OFI-GLC-LH-SMD-L20 
 Ikke på lager79.84.002.509
SFP CWDM1.25 Gbps GigaEth.1551nm SM 24dB
Varenr.79.84.002.512
EAN5703472490724
TypeOFI-CWDM-SFP-55D
79.84.002.512
5703472490724 
SFP CWDM1.25 Gbps GigaEth.1551nm SM 24dB
OFI-CWDM-SFP-55D 
 Ikke på lager79.84.002.512
SFP CWDM1.25 Gbps GigaEth.1591nm SM 24dB
Varenr.79.84.002.525
EAN5703472490731
TypeOFI-CWDM-SFP-59D
79.84.002.525
5703472490731 
SFP CWDM1.25 Gbps GigaEth.1591nm SM 24dB
OFI-CWDM-SFP-59D 
 Ikke på lager79.84.002.525
SFP CWDM1.25 Gbps GigaEth.1611nm SM 24dB
Varenr.79.84.002.538
EAN5703472490748
TypeOFI-CWDM-SFP-61D
79.84.002.538
5703472490748 
SFP CWDM1.25 Gbps GigaEth.1611nm SM 24dB
OFI-CWDM-SFP-61D 
 Ikke på lager79.84.002.538
SFP 1.25 Gbps GEth. 850nm MM 8,5dB 550m
Varenr.79.84.002.567
EAN5703472490779
TypeOFI-GLC-SX-MM
79.84.002.567
5703472490779 
SFP 1.25 Gbps GEth. 850nm MM 8,5dB 550m
OFI-GLC-SX-MM 
 Ikke på lager79.84.002.567
SFP 10/100/1000Base-T Copper Interface
Varenr.79.84.002.570
EAN5703472490786
TypeOFI-GLC-TC
79.84.002.570
5703472490786 
SFP 10/100/1000Base-T Copper Interface
OFI-GLC-TC 
 Ikke på lager79.84.002.570
18ch CWDM Mux/Demux 1270 to 1610nm
Varenr.79.84.002.606
EAN5703472490816
TypeOFI-CWMUX18-2761-COM55-LAM
79.84.002.606
5703472490816 
18ch CWDM Mux/Demux 1270 to 1610nm
OFI-CWMUX18-2761-COM55-LAM 
 Ikke på lager79.84.002.606
10G SFP+ LR 1310 nm 10km HP X132 comp.
Varenr.79.84.002.619
EAN5703472490823
TypeOFI-J9151A
79.84.002.619
5703472490823 
10G SFP+ LR 1310 nm 10km HP X132 comp.
OFI-J9151A 
 Ikke på lager79.84.002.619
40GBASE-CR4 QSFP+ DAC kabel, 1M, Passive
Varenr.79.84.002.622
EAN5703472490830
TypeOS-QS40-M1C
79.84.002.622
5703472490830 
40GBASE-CR4 QSFP+ DAC kabel, 1M, Passive
OS-QS40-M1C 
 Ikke på lager79.84.002.622
40GBASE-CR4 QSFP+ DAC kabel, 3M, Passive
Varenr.79.84.002.635
EAN5703472490847
TypeOS-QS40-M3C
79.84.002.635
5703472490847 
40GBASE-CR4 QSFP+ DAC kabel, 3M, Passive
OS-QS40-M3C 
 Ikke på lager79.84.002.635
SFP 1GB-BX20-D 1310TX/1490RX 20km,SM,LC
Varenr.79.84.002.745
EAN5703472490960
TypeSFI-GLC-BX20-U34
79.84.002.745
5703472490960 
SFP 1GB-BX20-D 1310TX/1490RX 20km,SM,LC
SFI-GLC-BX20-U34 
 Ikke på lager79.84.002.745
SFP 1GB-BX20-D TX1490/Rx1310 20km,SM,LC
Varenr.79.84.002.758
EAN5703472490977
TypeSFI-GLC-BX20-D43
79.84.002.758
5703472490977 
SFP 1GB-BX20-D TX1490/Rx1310 20km,SM,LC
SFI-GLC-BX20-D43 
 Ikke på lager79.84.002.758
SFP BIDI 1310nm/1550nm,1.25G SC DDM,Indu
Varenr.79.84.002.761
EAN5703472490984
TypeSFI-SPT-PB351G-S20TD/Interface -40 to+85
79.84.002.761
5703472490984 
SFP BIDI 1310nm/1550nm,1.25G SC DDM,Indu
SFI-SPT-PB351G-S20TD/Interface -40 to+85 
 Ikke på lager79.84.002.761